WEB TASARIM

1Web Tasarımınız Nasıl Olmalı?
Hedeflerinize ulaşmak için ne harcamanız gerektiğini öğrenirken göz önüne alınması gereken birkaç şey var. Web sitesi mimarisi giderlerini harcamaya çalışırken bilmeniz gereken temel şey, gerçekten isteneceğiniz şeydir. Sitenizin maliyetini etkileyebilecek çeşitli şeyler vardır; örneğin, ne kadar el zanaatkârına ihtiyaç duyacağınız, örneğin, yönetim sayfaları, stok resimleri veya kayıtlarının maliyeti ve ek parçalar, örneğin parça doluluk tabloları, zaman çizelgesi Vesilelerle veya fotoğraflarla ilgili görüntüler.
2 Bu yeni bir site mi olacak ya da yeni tasarım mı?
Müşterilerimizin daha büyük bir kısmı oldukça yakın zamanda taşınabilir, değiştirilmesi ve yeniden tasarlanması kolay ve Google, Yahoo ve Bing'de iyi derecelendirmeye hazır olan, iyi ve çağdaş bir site arıyor. Müşterilerimizin önemli bir kısmı fiziksel çevredeki işletmelere 10-15 sayfalık madde arıyor; bu da idari bileşenleri, öğeleri ve ilerlemeleri, personel anılarını, örgüt hakkında iletişim verisinin yanısıra etkileşimli bir telefon numarası ve rehber, kurşun yakalayıcı çerçevelerle ilgili verileri de içeriyor. Farklı müşteriler, fazladan kullanışlı, doyurucu bir siteyle daha fazla varlık ve zaman geçirmeyi gerektirir.
3Grafikleriniz zaten oluşturulmuş mu, özel resimlere mi ihtiyacınız var?
Etiam ut justo. Quisque urna. Donec nec erat. Aenean scelerisque sem. Etiam blandit vestibulum lectus sit amet, consectetuer vulputate quam. Nulla aliquet in, mauris. Fusce aliquam euismod non, sagittis malesuada. Donec porttitor risus. Sed aliquet at, imperdiet convallis. Suspendisse a mi. Aenean dictum est, volutpat at, vehicula viverra, egestas aliquam, nulla in faucibus a.
4Mobil müşterilere nasıl hizmet etmeyi planlıyorsunuz?
Curabitur sit amet tempus rutrum id, dolor. Mauris tortor. Maecenas facilisis urna vitae augue. Praesent feugiat. Donec ligula lorem tempus id, porttitor magna. Curabitur ut mi. Nam mattis, mauris et massa. Curabitur fringilla gravida. Donec lectus nec ultrices dui. Morbi placerat tempus, urna viverra eget, facilisis libero. Nulla posuere. In neque ac lectus. Sed diam lorem, pellentesque eget, nunc. Praesent nec cursus aliquet. In euismod nulla a lorem nec tristique libero a.
5Ne kadar içeriğiniz var ve ne kadar ihtiyacınız oluyor?
Genellikle, bir site harcama planı, onu özetlemek ve üretmek için gereken tahmini saatlerce belirlenir. Site mühendisleri, yüklerine dayanan farklı oranlara sahiptir. Denizden dağıtılan bir web organizasyonu, ABD'de kurulu bir web ofisinin 60 $ - 200 $ / saat veya daha fazla şarj ederken, 10 - 40 $ / saat aralığında bir yerden bir ücret talep edebilir. ABD'de bir performans web tasarımcısı bulabilir, 25 $ - 100 $ / saat arasında şarj edebilirsiniz.
6Sosyal medya, SEO, e-ticaret veya başka bir şey gibi başka özelliklere mi ihtiyacınız var?
Her halükarda, orijinal bir işletmenin tek tek bir dükkandan veya denizel bir grubundan yararlandığını önermiyoruz. Verimli web kompozisyonu, birkaç belirli kontroller (teşvik, müşteri karşılaşma anahatları, görsel plan, programlama ve girişim yönetimi) kullanır ve bu bir birey için zorlayıcıdır. Uzman bir kuruluşla sözleşme yaparken, öneri arşivini gözden geçirip, diğer tüm ofislerin önermelerini referans alması gerekir; bu nedenle elmaları applesr ile karşılaştırırsınız.
7Sitedeki multimedya (Flash, video vb.) Gerekiyor mu?
Bu arşivin aşırı akıl karıştırıcı olması gerekmez (bir sayfa veya daha uzun sürecek), ancak ne tür siteye ihtiyacınız olduğunu, ne tür sayfalara ihtiyacınız olduğunu (Haber, İletişim, Hizmet vb.) Göstermelisiniz. ), Fantezi yararlılık ve site için işletme hedefleriniz. İstediğiniz siteleri örnek olarak vermek de son derece yararlıdır. Bu bilgileri hazırlamanıza yardımcı olacak bir Başlatma Belgesi bile var. Aşağıda, Arama Kontrolünün birkaç müşterisine referans vereceğiz ve karşılaştırılabilir sitelerin maliyeti nedir diye genel bir fikir vereceğiz.
8Bir şablon kullanıyor veya özel HTML / CSS kullanıyor musunuz?
Ulusal ve evrensel müşterilere sahibiz, ancak müşterilerimizin büyük kısmı, mahalle müşterilerine geçmeden önce merkezileştirilmiş özel girişimler yürütüyor. Sağlam bir mahalle webinde yakınlığa sahip olmak, potansiyel müşterilerinizi en iyi olduğunuzu göstermek için en iyi yaklaşımların arasındaki çarpıcılıktır ve bunu anlarız. Zengin yetenekli insan grubumuz, işletmenizin bulunduğu şehrin hangi bölümüne bakılmaksızın, endüstride uygulanabilir olan içeriği keşfetmek, yapmak ve dağıtmakla merkezileşir; müşterilerinize de bir miktar teşvik sunar.

WEB REKLAMI

1Mauris nec leo semper orci in ultricies tortor venenatis?
Donec vestibulum justo a diam ultricies pellentesque. Quisque mattis diam vel lacus tincidunt elementum. Sed vitae adipiscing turpis. Aenean ligula nibh, molestie id viverra a, dapibus at dolor. In iaculis viverra neque, ac eleifend ante lobortis id. In viverra ipsum ac eros tristique dignissim. Donec aliquam velit vitae mi dictum.
2Vestibulum ante ipsum cursus pulvinar?
Ut fermentum ante ipsum primis in nunc. Nulla vehicula magna diam, viverra diam aliquet mi quam in ligula nunc, dapibus tellus. Vestibulum nibh. Fusce congue. Donec faucibus orci luctus elit, gravida varius nec, mattis vel, orci. In urna. Suspendisse turpis egestas. Mauris auctor dignissim. Vivamus magna. Etiam varius et.
3Nulla lobortis mauris pulvinar felis pellentesque?
Praesent justo. Nulla lobortis mauris pulvinar felis, feugiat mattis vel, ornare tellus. Suspendisse eu dui vitae ornare eleifend adipiscing non, neque. Etiam ullamcorper, risus eu mi. Fusce sed felis. Mauris in faucibus ligula. Nam sed adipiscing sapien aliquet molestie. Phasellus tellus nec diam. Sed eu odio.

Content builder

1Etiam ullamcorper risus eu mi fusce sed felis?
Vestibulum egestas vulputate, enim sed lacus. Nunc convallis purus. Mauris eget lectus. Vestibulum consectetuer vulputate sed, aliquam at, metus. Nullam wisi arcu, imperdiet dignissim, libero fermentum sed, rutrum et, scelerisque vel, augue. Praesent justo. Maecenas at ante. Morbi augue a ante ante, luctus et orci sit amet metus. Etiam blandit risus elit sit amet dolor. Nulla et erat sed urna.
2Aliquam risus tortor, pretium porttitor?
Sed adipiscing. Nunc sed turpis. Nam suscipit, erat at purus. Aenean mollis pulvinar. Nulla quis metus. Nullam ut massa. Nulla hendrerit sed, elementum vitae, lectus. Vestibulum ante et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Nunc ipsum sit amet ipsum primis in faucibus gravida sagittis. Vestibulum tempus facilisis, ante ipsum enim, euismod nibh, fermentum eget, ultricies porta.
3Cras vitae libero quis leo. Ut nonummy elementum?
Ut turpis. Curabitur blandit risus sit amet tellus sodales at, rhoncus wisi. Vivamus arcu congue non, ultrices mi. Aliquam eleifend placerat. Mauris auctor scelerisque, diam. Aenean posuere sit amet, iaculis leo, a erat. Quisque cursus, lacus sed fermentum nec, imperdiet faucibus, erat id leo luctus arcu quis arcu. Morbi consequat eu, aliquet porttitor vel, quam. Pellentesque tellus. Vestibulum tortor justo ac lacus vestibulum.
4Praesent tristique in accumsan urna eu venenatis nulla?
Suspendisse eu libero et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Fusce ligula. Pellentesque eu augue a quam sagittis a, sollicitudin turpis mauris sit amet neque. Nam ut venenatis nulla facilisis vel, velit. Suspendisse potenti.
Didn`t found answer you looking for?

Contact our experts